Close

Online Barista Eğitimi

İster kahveye yeni başlıyor olun. İster aktif çalışan ve kendini geliştirmek isteyen bir barista. Bu kurs size yeni bilgiler ve yetenekler katacak.

Satın Al

Bu fırsatı kaçırmayın!

Peki bu kursta tam olarak ne öğreneceğiz? Bu kurs için bir baristanın kahve ve espresso hakkında bilmesi gerekenleri giriş ve ileri seviyede toplamaya çalıştım. Bar arkasında daha az stress, daha eğlenceli bir çalısma ortamı ve güzel kahveler üretebilmek için bilmeniz gerekenleri aktarmaya çalıştım.

Kahvenin tarihçesi, yetiştirilme ve işlenmesinden baslayıp, espresso makinesi türleri, espresso mekanikleri, espresso bazlı içecekler, Süt köpürtme ve latte art, Bar düzeni, hijyen ve iş akışıi gibi bar arkası konuları.


Bu kurs barista olmak isteyen ya da evinde daha iyi kahve yapmak isteyen ama kurslara binlerce lira vermek istemeyenler için çok iyi bir baslangıç kursu; hatta kurslara harcayacağınız paranın bir kısmı ile ev tipi bir makine alıp antremanlarınızı bu makine ile yapabilirsiniz.


Bu kurs ile giriş yaptığınız kahve dünyasında kendinizi daha fazla geliştirmek istiyorsanız. Çalısmaları devam eden ileride yayınlayacağımız uzman seviyesinde kurs modüllerimizi takip etmeyi unutmayın.